Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
AKŞENER “BİZ AĞABEY KARDEŞİZ” ACAR İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

Başkan Acar’a rozetini ise katıldığı Ankara’nın Çankaya ilçesinde gerçekleştirilen İyi Parti Genel Merkez binası açılışında


Haber Tarihi : 13-11-2017  

AKŞENER “BİZ AĞABEY KARDEŞİZ” ACAR İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, geçtiğimiz aylarda Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmesinin ardından Ankara’da gerçekleştirilen tören ile İYİ Parti’ye geçti.

Başkan Acar’a rozetini düzenlenen İyi Parti Genel Merkez binası açılış töreninde parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

Başkan Acar, geçtiğimiz aylarda ilçede gerçekleştirilen tören ile beraberindeki 60’a yakın kişi ile MHP’den istifa etmişti. Başkan Acar, istifasının ardından İyi Partiye geçti. Başkan Acar’a rozetini ise katıldığı Ankara’nın Çankaya ilçesinde gerçekleştirilen İyi Parti Genel Merkez binası açılışında Genel Başkan Meral Akşener taktı. Rozet takdimi esnasında Genel Başkan Akşener şu konuşmayı gerçekleştirdi; “Saffet Acar’a teşekkür ediyorum ama dün ben ona “ağabey” diyordum, yarında ağabey demeye devam edeceğim. O da bana “bacım” diyordu, şimdi “Sayın genel başkanım” diyor, bende farkında olmadan estağfurullah diyormuşum. Dolayısıyla biz ağabey kardeş olmaya devam edeceğiz” diyen Akşener, Başkan Acar’a teşekkür etti.

(Ramazan Gürbüz)


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler