Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
DİNAR’DA SU SAYACI HIRSIZLARI YAKALANDI

8 ayrı adresten su sayacının çalınması olayının faili olarak İ.Ö isimli şahıs yakalanmıştır. Toplamda 8 adet su sayacı ele geçirilmiş


Haber Tarihi : 01-02-2018  

DİNAR’DA SU SAYACI HIRSIZLARI YAKALANDI

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde meydana gelebilecek olayların önlenmesi, gerçekleşen olayların faillerinin tespiti ve yakalanmalarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, ilk olarak 25.01.2018 günü Emniyet Mahallesinde bulunan ikametten su saati çalınması ile başlayarak, 30.01.2018 gününe kadar Adliye, Santral, İstasyon, Stadyum, İtfaiye, Pancar mahallelerinde ikamet ve iş yerlerinden su saati çalınması olayları meydana gelmiş, 29.01.2018 günü yapılan çalışmalarda su sayaçlarını satın aldığı belirlenen Ö.K isimli hurdacı 3 adet su sayacı ile yakalanmış, elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılan çalışmalarda söz konusu mahallelerden 8 ayrı adresten su sayacının çalınması olayının faili olarak İ.Ö isimli şahıs yakalanmıştır. Toplamda 8 adet su sayacı ele geçirilmiş, sahibi belirlenen 3 adet sayaç teslim edilmiştir. İ.Ö. isimli şüpheli mahkemece yapılan ilk sorgusunun ardından tutuklanarak ceza evine teslim edilmiştir.

Yapılan açıklamada, halkın huzuru, sükunu amacıyla Dinar genelindeki olayların önlenmesi, olay faillerinin tespiti ve yakalanmalarına yönelik çalışmaların kararlılıkla devam edeceği kamu oyuna bildirildi.

(Ramazan Gürbüz)


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler