Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
FEDERASYON BAŞKANI DİNAR’I ZİYARET ETTİ

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca Dinar ilçesini ziyaret etti


Haber Tarihi : 13-02-2018  

FEDERASYON BAŞKANI DİNAR’I ZİYARET ETTİ

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca Dinar ilçesini ziyaret etti.  Dinar Sebzeciler ve Pazarcılar Odası’nın kongresine katılmak üzere ilçeye gelen Federasyon Başkanı Ali Karaca, Dinar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Veysel Topçu’yu, Dinar Esnaf Odası Başkanı Sabri Can Bekle’yi ve Dinar Sebze ve Pazarcılar Odası Başkan Adayı Mustafa Gökçe’yi ziyaret etti.

Gündeme ilişkin esnaf sorunlarını dile getiren Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca şunları söyledi, “Her zaman pazarcı esnafımızın yanında olacağız. Birlikte Türkiye’nin her sektöründe olduğu gibi pazarcılık sektöründe de devlet vatandaş esnaf işbirliğini sürdürmeye devam edeceğiz. Bize olan güvenini ve desteğini göstermiştir. Ekonominin can damarı olan esnaf ve sanatkârın hayatını devam ettirmesi, ekonomik gücünü geliştirmesi ve yaşadığı bürokratik sorunların ortadan kalkması adına hükümetimiz ve bakanlığımız çok ciddi çaba harcayarak önemli çalışmalara imza atıyor. Bu anlamda pazarcı esnafı olarak bizler özellikle son 10 yıl içinde yapılan değişiklerden dolayı son derece memnunuz” dedi.

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca ve beraberindeki heyet ilçe kaymakamı Mustafa Şahin’i de makamında ziyaret etti.

(Ramazan Gürbüz)


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler