Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
KEŞKEK
KEŞKEK MALZEMELER AŞURELİK BUĞDAY KUZU ETİ TERE YAĞ TUZ YETERİNCE SU YAPILIŞI Bir gece öncesinden aşurelik buğday suda bekletilir. İyice yıkandıktan sonra tencereye konulup yüzeyine çıkıncaya kadar su ilave edilip kısık ateşte haşlanır. Diğer tarafta haşlanan etler buğdaya ilave edilip iyice yedirilir. Tuzu da ilave edilerek ...
Haber Tarihi : --  
KEŞKEK

MALZEMELER
AŞURELİK BUĞDAY
KUZU ETİ
TERE YAĞ
TUZ
YETERİNCE SU
YAPILIŞI
Bir gece öncesinden aşurelik buğday suda bekletilir. İyice yıkandıktan sonra tencereye konulup yüzeyine çıkıncaya kadar su ilave edilip kısık ateşte haşlanır. Diğer tarafta haşlanan etler buğdaya ilave edilip iyice yedirilir. Tuzu da ilave edilerek keşkek hazır hale getirilir. Servis tabağına alınır. Üzerine kızartılmış tere yağ gezdirilir.(EYÜP ŞAHİN ARŞİVİ)

DİNAR’DA AVRUPA BİRLİĞİ STANDARTLARINDA ÖLÜM KAVŞAĞI
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın daveti üzerine Dinar’a gelen Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri
Haber Tarihi : --  
DİNAR’DA AVRUPA BİRLİĞİ STANDARTLARINDA ÖLÜM KAVŞAĞI
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın daveti üzerine Dinar’a gelen Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri IYAS kavşağını yerinde inceledi. Karayolları tarafından ‘Akıllı Kavşak’ adı altında Avrupa şartlarına uygun olarak yapılan kavşakta son günlerde gerçekleşen ölümlü trafik kazaları kavşağı yeniden incelemeye soktu. Dinar – Denizli karayolunun 1. Kilometresinde bulunan İyaş Kavşağı olarak bilinen yol, 90 derecelik bir açıya sahip.
Başkan Acar ile karayolları yetkilileri kavşakta yaptıkları incelemede, Yatay Kavşak Yaklaşımı uygulanmasına karar verdi. Önümüzdeki günlerde uygulamaya girecek olan Yatay Kavşak Yaklaşımı sayesinde sürücüler burada bulunan kavşağa daha yavaş girecekler. Belediye Başkanı Saffet Acar kavşak ile ilgili olarak, Belediyenin kavşakta meydana gelebilecek kazaları önlemek amacıyla yerinde incelediğini ve karayolları ile birlikte kavşağı yerinde inceleyerek gereken önlemlerin alınacağını belirtti.

DİNAR’DA ESNAFA HİJYEN SEMİNERİ VERİLDİ
Dinar ilçesinde esnafa, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından üretimden tüketime hijyen
Haber Tarihi : --  
DİNAR’DA ESNAFA HİJYEN SEMİNERİ VERİLDİ
Dinar ilçesinde esnafa, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından üretimden tüketime hijyen konusunda seminer verildi.
Dinar Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen seminere çok sayıda esnaf katıldı. Ziraat Mühendisi Şenay Turgut ve Ziraat Mühendisi Turgay Güngör unlu mamülller üreten firmalar ve gıda satıcılarının hijyen, üretim ve pazarlama konusunda dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.
Cezaların oldukça yüksek olduğunu kaydeden Turgut, “Örneğin ekmek üretiminde 250 gram altında üretim yapan firmaya bakanlık olarak 11 bin 875 lira ceza yazılıyor. Tuz oranı düşürüldü. Ekmeklerin tip 650 ve tip 2 olarak bilinen buğdaydan yapılması lazım” dedi.
Seminer sonrası toplantıya katılanlara sınav yapılmasının ardından başarılı olan esnafa ‘Hijyene Uygundur’ belgesi verildi.

DİNAR’DA KOVBOY KAFE AÇILDI
Dinar İlçesi İtfaiye Mahallesi Salı Pazarı mevkiinde bulunan Yalçın Akkoç’a ait Kovboykafe
Haber Tarihi : --  
DİNAR’DA KOVBOY KAFE AÇILDI
Dinar İlçesi İtfaiye Mahallesi Salı Pazarı mevkiinde bulunan Yalçın Akkoç’a ait Kovboykafe adlı mekanın açılışı yapıldı. Açılışa Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, ilçe Müftüsü Celil Şimşek, Av. Öncül Kazancı, MHP İlçe Başkanı İbrahim Acar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vatandaşlara ve özellikle öğrencilere hitap edecek olan kafe nin açılışı öncesinde bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar şunları söyledi; “Böyle güzel bir mekânı açarak ilçemize kazandıran kardeşlerimi öncelikle ben kutluyorum. Cenabı Allah’tan hayırlı kazançlar temenni ediyorum. İnşallah Dinarımıza hayırlı ve uğurlu olur. Bizler belediye olarak elimizden gelen ve üzerimize düşen görev neyse yapmaya her zaman hazırız. Gönül ister ki bol kazanç olur, hayırlı kazanç olur inşallah” dedi
Yapılan konuşma sonrasında ilçe Müftüsü Celil Şimşek tarafından yapılan dua sonrasında Belediye Başkanı Saffet Acar ve kafe sahipleri tarafından işyerinin kurdele kesimi yapıldı. İşletme sahibi Yalçın Akkoç Başkan Acar’a mekânı gezdirerek tanıtımını yaptı. Yapılan program akabinde davetli misafirlere çeşitli yiyecek ve içecek ikramı sunulurken, bağlama ve gitar eşliğinde de canlı müzik yapıldı.


DİNAR FATİH ORTAOKULUNDA TÜRKÇE ŞÖLENİ HAZIRLIKLARI
Dinar ilçesi Fatih Ortaokulu tarafından her yıl yapılmakta olan ve bu yılda 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde düzenlenen “Türkçe Şöleni” hazırlıkları devam ediyor.

Haber Tarihi : --  
DİNAR FATİH ORTAOKULUNDA TÜRKÇE ŞÖLENİ HAZIRLIKLARI
Dinar ilçesi Fatih Ortaokulu tarafından her yıl yapılmakta olan ve bu yılda 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde düzenlenen “Türkçe Şöleni” hazırlıkları devam ediyor.
Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ve geleneksel hale gelen ‘Türkçe Şöleni’ etkinlikleri kapsamında Fatih Orta Okulu Öğretmenlerinden oluşan Dinar Musiki Kültür Derneği Türk Halk Müziği prova hazırlıklarını sürdürüyor. 7. Türkçe Şöleninde koro halinde THM konseri verecek olan gurup geçtiğimiz gün Fatih Orta Okulunun toplantı salonunda prova çalışması gerçekleştirdi. Fatih Orta Okulu Müdürü Mehmet Öztürk Türkçe Şöleni için yaptığı açıklamada, 7. Sini düzenleyecekleri etkinliğin artık geleneksel hale geldiğini, Musiki Cemiyeti üyeleri ile birlikte Türk Halk Müziği Konseri verecek olmalarından dolayı çok mutlu olduklarını ve provaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Türkçe Şölenine tüm Dinarlı vatandaşların sahip çıkması gerektiğini kaydeden okul Müdürü Öztürk, “Bu yıl düzenleyeceğimiz şölenimiz çok hareketli ve görsel güzelliği bol olacak bir etkinlik olacak. Herkesi etkinliğimize beklyoruz” dedi.

DİNAR’DAKİ MİLLİ ANAYASA FORUMU’NDA TARTIŞMA ÇIKTI
Türkiye Genelinde Milli Anayasa Forumu adı altında yapılan 126. Toplantı Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde gerçekleşti
Haber Tarihi : --  
DİNAR’DAKİ MİLLİ ANAYASA FORUMU’NDA TARTIŞMA ÇIKTI
Türkiye Genelinde Milli Anayasa Forumu adı altında yapılan 126. Toplantı Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde gerçekleşti. Tunceli Milletvekili Kamer Genç Eski Devlet Bakanı ve Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Ufuk Söylemez ve İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Esinoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı Milli Anayasa Forumu’nda İşçi Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi tartışması yaşandı. CHP Milletvekili Kamer Genç’in konuşmasının ardından CHP’yi muhalefet edememekle suçlayan İP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Esinoğlu’na CHP Dinar ilçe başkanı Mevlüt Er ve Dinar Türk Ocakları yetkilileri büyük tepki gösterdi. CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, Esinoğlu’na CHP’yi Milli Anayasa Forumunda eleştiremeyeceğini, toplantının Forum kurallarına uygu olarak yapılmasını gerektiğini söyledi. Dinar Türk Ocakları temsilcisi ise Dinar Milli Anayasa Forumu’na göndermiş olduğu çiçeği İP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Esinoğlu’nun önünden alarak büyük tepki verdi.
Milli Anayasa Forumu adı altında düzenlenen toplantı da çıkan sözlü tartışmalar büyüyünce CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, başka bir toplantıya yetişeceğini söyleyerek Forum’u terk etti.
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde saat 15:30’da Park Ala Toplantı Salonunda başlayan ‘Milli Anayasa Forumu’ DP Genel Başkan Yardımcısı Ufuk Söylemez’in konuşmasıyla başladı. Söylemez konuşmasında, Medya ve Sivil Toplum ile Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm değerlerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Misak-ı Milliye sınırlarına ihanet edildiğini kaydederek şunları söyledi, “Milli Anayasa Forumu parti gözetmeden gönüllü olarak bir araya gelinen Demokratik Kuva-i Milliye hareketidir. Bu öyle bir hareket ki, bizlere yağmur gibi talepler yağmakta. Doğudan batıya her yere gittik. Burada bulunan arkadaşlarımız işlerini güçlerini bırakarak buraya kadar geldiler. Pkk anayasasına hayır demek için destek verdiniz. 23 Nisan’a kadar Milli Anayasa Forumu devam edecek” dedi.
Genç: Mecliste Yeni Anayasaya Direneceğiz
CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde konuşmacı olarak katıldığı ‘Milli Anayasa Forumu’nda’ yeni Anayasa meclise geldiği taktirde sonuna kadar direneceklerini, “yeni anayasanın ya yapılamayacağını, ya da bu canın bedenden çıkacağını” söyledi. Kamer Genç konuşmasının devamında, Türkiye’nin çok büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu, uzun süredir ülkeyi yöneten Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün baştan beri rejimi değiştirmeyi kafalarına koyduklarını söyledi. 1923’ten beri Cumhuriyet düşmanlığının devam ettiğini ve Türkiye Cumhuriyeti’nin çökertilmeye çalıştığını vurgulayan CHP Milletvekili Genç, “Bütün düşmanlıkları Atatürk’e ve onun eserlerinedir. Orduyu çökerttiler, şimdi sıra eğitime geldi. Cahil ve eğitimsiz bir halk yaratılmaya çalışılıyor” şeklinde konuştu.
“2002 Yılında pkk Bitmişti”
2002 yılında AKP hükümeti başa gelmeden önce pkk nın bittiğini, Başbakan’ın ilk seçildiğinde Diyarbakır’a giderek, “Kürt Sorunu Vardır” demesinin Türkiye tarihinde ilk defa bir başbakanın böyle bir cümle kullandığını ifade eden Milletvekili Genç, Başbakan Tayyip Erdoğan ilk başa geldiğinde pkk bitme aşamasına gelmişti. Erdoğan Diyarbakır’a gitti ve kürt sorunu vardır diyen ilk siyasetçi olarak tarihe geçti. Bu gün yapılan en büyük ihanet askerdeki elektronik sistemin alınarak MİT’e verilmesi oldu. Dağın tepesindeki yere saldırının olması mümkün değildi. Ancak askerimizin elinden bu sistemin alınması bu saldırıların gerçekleşmesine neden oldu” dedi.
“Türkiye’de ve Afyon’da Çok Yer Satıldı”
Afyonkarahisar’da ve ülke genelinde KİT’lere ait bir çok yerin satıldığını kaydeden CHP Milletvekili Kamer Genç, Telekom’un 3 katrilyon hasılatı olan bir kurum olduğunu, Seydişehir Aliminyum Tesislerinin ise 7 Milyon Dolarlık bir yatırım olduğunu ve bu yatırımın da çok ucuza satıldığını söyledi. En büyük yolsuzlukların belediyelerde yapıldığını ancak denetimlerin yapılmaması üzerine bu yolsuzlukların gün yüzüne çıkmadığını söyleyen Genç, Ülkenin bu kadar diktatörce yönetilmemiş olduğunu iddia etti.
“Esinoğlu Konuşmaya Başladı, Olaylar Çıktı”
İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Esinoğlu Milli Anayasa Forumu’nda konuşmaya başlamasının ardından sözlü tartışmalar yaşandı. Esinoğlu CHP’yi muhalefet yapamamakla suçlayınca, salonda bulunan CHP İlçe Başkanı Ecz. Mevlüt Er:” Bu toplantının amacı milli anayasa toplantısıdır gündemi saptırmayın” diye tepki gösterdi. Ayrıca Dinar Türkocağı çiçeğini Bşk. Hasan Şimşek Geri aldı bu olay üzerine.Konuşmasına devam eden Esinoğlu tepkilere karşı, sağlam muhalefetin yapılamadığını, eğer yapılmış olsaydı bu gün burada olmayacaklarını ifade ederek, “Forumumuz, Atatürk’te birleştik slagonu ise başladı. Ancak Atatürk’ten kendileri rahatsız oldu. Dersim olayını herhalde biz gündeme getirmedik” dedi.

DİNAR BELEDİYE SPOR GOL OLDU YAĞDI: 11-0
Dinar Belediye Spor Süper liğin 18. hafta maçında küme düşmesi kesinleşen zayıf rakibi Ahmetpaşa spor u 11-0 mağlup ederek
Haber Tarihi : --  
DİNAR BLD GOL OLDU YAĞDI: 11-0

Dinar Belediye Spor Süper liğin 18. hafta maçında küme düşmesi kesinleşen zayıf rakibi Ahmetpaşa spor u 11-0 mağlup ederek liderliğini devam ettirdi. Maçın daha 3. dakikasında Halil ile 1-0 öne geçen temsilcimiz 5. dakikada yine Halil ile skoru 2-0 yaptı. Maçın 20 dakikasında Kaptan Gökhan şık bir vuruşla skoru 3-0 a taşırken maçın 25. dakikasında Halil soldan ceza alanına girdi set vurdu 4-0. 30 dakikada sahneye yine kaptan Gökhan çıktı ve skoru 5-0 yaptı. Bu golden iki dakika sonra 32 . dakikada sahanın yıldızı Halil skoru 6-0 yapan vuruşunu yaptı. İlk yarı bu skorla sona ererken ikinci yarıda gol sağnağı devam etti. Maçın 55 . dakikasında Halil bir kez daha ağları havalandırarak skoru 7-0 yaptı. Maçın 55. dakikasında bu kez Mehmet Can defanstan ileri çıkarak ceza alanına girerken sert vurdu skoru 8-0 yaptı. Ne Gökhan ın ne Halil in durmaya niyeti yoktu. Nitekim maçın 62. dakikasında Halil bu kez kafa ile topu ağlara gönderdi 9-0. 65. dakikasında Kaptan Gökhan ceza alanı içinde şık hareketleri sonrasında güzel bir vuruşla kendisinin 3. takımının 10. golüne imza attı. 10-0. Maçın 75. dakikasında ise Halil kenisinini 6. golünü atarken takımının ise 11. golüne imza atıyordu. Kalan dakikalarda temsilcimiz daha çok topla oynayarak zaman geçirmesi neticesinde karşılaşma 11-0 sona erdi. Genç Halil attığı 6 golle yıldızlaşırken sezon başından bu yana Dinar Bld Sporun gol yükünü çeken genç futbolcu bu sezonki gol sayısını da 24 e çıkardı ve gol krallığı yarışından öne geçti. L,der Dinar Bld sporun 4 puan gerisindeki Demirspor da rakibi 3-1 mağlup ederek takibini sürdürürken üçüncü sırada ve 5 puan gerideki Tınaztepe spor ise berabere kalarak ilk iki şansını zora soktu. Temsilcimiz Dinar Bld. Spor gelecek hafta deplasmanda Şuhut Hisar Spor ile oynayacak. Bu karşılaşmanın kazanılması halinde 20. hafta karşılaşmasında kendi evinde oynayacağı Sinanpaşa Spor maçında temsilcimiz şampiyonluğunu ilan edebilir. Takımımıza önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağı karşılaşmada başarılar dileriz.

DİNAR’DA HASTANE YÖNETİCİLERİ TOPLANDI
Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Ayhan Erenoğlu İlçelerde bulunan devlet hastanelerinin Yöneticileri
Haber Tarihi : --  
DİNAR’DA HASTANE YÖNETİCİLERİ TOPLANDI
Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Ayhan Erenoğlu İlçelerde bulunan devlet hastanelerinin Yöneticileri ile Dinar’da yaptığı toplantıda, Hastanelerin özel hastaneler gibi hızlı çalışacağını, her zaman hastalara Güleryüz gösterileceğinin altını çizdi.
Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı ilçe devlet hastaneleri Yöneticileri ve Dinar ilçe protokolü Dinar Park Ala Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda bir araya geldi. Hastanelerin sorunları ve gelecekteki devlet hastanelerinin durumlarının ne olacağı konuşulan toplantıda Hastane Yöneticileri kendi hastaneleri tanıtıcı bilgiler verdi.
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın da katıldığı toplantıda, Yeni Dinar Devlet Hastanesinin son durumu gündeme geldi. Başkan Acar, yeni hastane için Belediyeye ait olan Otogarı da Sağlık Bakanlığına devir edebileceklerini, 100 Yataklı olacağını 250 yataklı bir hastane olmasının çok daha iyi olacağını belirtti.
Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Ayhan Erenoğlu toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi, “Özel sektörde olduğu gibi hızlı adımlar atmak için Kamu Hastaneleri Birliği kuruldu. Önceden Dinar’a personel gönderileceği zaman Valiliğe yazı gönderildi. Şimdi ise, böyle bir şey yok, artık elimiz çok güçlendi. Afyon’a ilk geldiğimizde hızlı adımlar atabildik. Hastanelerin sorunlarını kısa sürede çözdük. Bu bölgede 4 tane ilçe var. Amacımız bu ilçelere ne yapabiliriz? Hastanelerin ihtiyaçları nelerdir? Gibi konuları araştıracağız. Alımları toplu olarak yapıyoruz. Bütün hastanelerin ihtiyaçları toplu yapılıyor. Çünkü bu sistemde mallar çok daha ucuza alınılabiliyor” dedi.
Dinar İlçe Kaymakamı Avni Kula ise Hastane Yöneticilerine yönelik yaptığı konuşmada, insanın birinci önceliği yaşamdır. İlk önce can sağ olacak. Diğer hizmetler her zaman yapılabilir. Sağlık sektöründe son yıllarda büyük gelişmeler oldu. Dışarıdan sağlık turizmi bile gelişmeye başladı. Ortak görevimiz vatandaşlara hizmettir. Gün geçtikçe sağlık hizmetleri çok daha iyiye gidiyor” dedi.
Her şeyin başı sağlıktır diyerek konuşmasına başlayan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Sağlık hizmetlerinde yeni sistemi beğendiğini, devlet hastanelerinin özel hastaneler gibi çalışacağını ve sağlık anlamında her şeyin çok daha güzel olacağını ifade ederek şunları söyledi, “Dinar ilçesi 54 köyü olan büyük bir ilçe. Hastanemiz şu an itibariyle fiziki anlamda çok yetersiz. Doluluk oranı aşırı derecede fazla. Şimdi ise yeni bir hastane yapılıyor. Gönül isterdi ki 100 kişilik değil 250 kişilik olsun. Biz belediye olarak yeni hastane yapımı için yer verdik. Ben buradan otogarda vermeyi taahhüt ediyorum, yeter ki hastane 250 yatak sayılı olsun. Ben ve belediye her zaman sizlerin arkasındayım ve hizmetinizdeyim” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Dinar Devlet Hastanesi Yöneticisi Bayram Beder ve diğer ilçelerdeki hastane yöneticileri slayt eşliğinde hastanelerini tanıcı bilgiler verdi. Dinar Devlet Hastanesi Yöneticisi Bayram Beder yaptığı tanıtımında, 2 kasımdan beri motivasyon ziyaretlerinin Genel Sekreter tarafından yapıldığını, her ne kadar fiziki şartlar iyi olmasa da bu açığı vatandaşlara Güleryüz göstererek kapattıklarını söyledi.
Dinar’da yapılan Hastane Yöneticileri toplantısına, Dinar İlçe Kaymakamı Avni Kula, Evciler İlçe Kaymakamı Hasan Gökpınar, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Müslüm Arslan, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Şekerci, Hastane Yöneticisi Bayram Beder ve İlçelerin Hastane Yöneticileri katıldı.

Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları

Sizleri İlgi Ve Alakayla Takip Ediyoruz.Ve Çok Başarılı Buluyoruz.Tüm Ekibinize Başarılar Dilleriz... ( 26-10-2017 / 19:20:51 )

Www.esenyurtsatilikdaire.com.t

Siteniz çok güzel sürekli sizleri takip etmekteyim.başarılarınızın devamını dillerim...
www.esenyurtsatilikdaire.com.tr ( 07-07-2017 / 07:26:10 )

Burcu Demir

Siteniz çok güzel hem içerik hemde tasarım olarak çok beğeniyorum ne kadar da farkli sektörlerde yer alsak sizi ilği ve beğeniyle takip ediyoruz başarılarınızın devamı dilleriz.
www.esenyurtsatilikdaire.com.tr ( 05-07-2017 / 20:45:08 )

Esenyurt Satılık Daire İlanlar

www.esenyurtsatilikdaire.net
Olarak Başarılar Dilleriz... ( 04-06-2017 / 10:27:25 )

Esenyurt Satılık Daire

http://www.sividolummakinasi.com ( 06-05-2017 / 14:42:47 )

Sıvı Dolum Makinasi

Siteniz Çok Güzel Ve Başarılı Tebrik Ederiz.
www.bursaotoekspertiz.com.tr ( 20-04-2017 / 13:42:28 )

Bursa Oto Ekspertiz

Merhabalar siteniz içerik bakımından çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dileriz ( 15-12-2016 / 12:48:09 )

Esenyurtilan.com

Siteniz çok güzel olmuş başarılar dileriz.
www.akitainu.com.tr ( 14-12-2016 / 03:06:46 )

Akita Inu

Siteniz Çok Güzel Ve Başarılı İçeriği Tasarımı Görselliği Çok Güzel Başarılarınızın Devamını Dilerim...
www.esenyurtsatilikdaire.net ( 18-10-2016 / 03:33:23 )

Burcu Güneş
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler