Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
SEÇİMLERE AZ KALA İTİDAL ÇAĞRISIDIR…
SEÇİMLERE AZ KALA İTİDAL ÇAĞRISIDIR… Değerli Okurlar ; 30Mart2014 Pazar günü mahalli idareler seçimleri yapılacak.Bu seçimlerle önümüzdeki beş yıl için belediye başkanlarımızı , Belediye meclis üyelerimizi  , İl genel meclisi üyelerimizi , mahalle veya köy muhtarlarımızı  seçmiş olacağız. Seçimler ...
Haber Tarihi : 27-03-2014  

SEÇİMLERE AZ KALA İTİDAL ÇAĞRISIDIR…

Değerli Okurlar ;

30Mart2014 Pazar günü mahalli idareler seçimleri yapılacak.Bu seçimlerle önümüzdeki beş yıl için belediye başkanlarımızı , Belediye meclis üyelerimizi  , İl genel meclisi üyelerimizi , mahalle veya köy muhtarlarımızı  seçmiş olacağız.

Seçimler demokrasinin vazgeçilmezi ve en önemli nimetidir. Zira yönetime talip olan adayların seçmene ihtiyaç duyduğu , seçmenleri  kendi yanında görmek istediği beklide yegane zamanlar seçin öncesi zamanlardır.

Her ne kadar seçim öncesi bu beraberlikler fikir alışverişleri dayanışmalar devam edecek türünde vaatler verilse de , bu vaatlerde diğer pek çok vaatler gibi unutulur gider ta ki yeni seçim öncesine kadar.

Bu mahalli seçimler öncesinde propaganda  dönemi  daha önce yaşadığımız yakın dönem seçim öncelerine bakıldığında  daha çekişmeli geçmektedir.(Bu beklenen bir durumdu).

Ben bu köşeden tüm Dinarlı hemşehrilerime seslenmek istiyorum. Aday , seçmen ayrımı yapmadan diyorum ki;

Değerli hemşehrilerim hepimiz bir avuç insanız , seçimler gelip geçer , sakın ola ki bu seçimler için birbirinize sözle de olsa kötü davranmayalım.

Birbirimize kötü söz ve davranışlarda bulunmayalım. Dinar küçük yer ve herkes birbirini tanıyor. Adayların hepsinin niyeti Dinar’a hizmet edebilmek.

Bu yarışı anlımızın akıyla huzur içinde hiçbir kırgınlığa meydan vermeden  tamamlamamız çok önemli.

Yarışın bir hizmet yarışı olduğunu unutmadan ve seçim sonrası yine her an yan yana gelebileceğimiz gerçeğinin bilinciyle davranalım.

Unutmayalım ki hayatta hiçbir şey kırılan bir kalbi tamir edemez.

Saygılarımla…


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler